FAQ

Czapki z wełny merynosa.

czapki w kolorowe paski robione na drutach 100% wełna

Czapki 100% wełna.

Czapki z wełny alpaki.

Najczęściej zadawane pytania:

Napisz do mnie o jakim wełnianym produkcie marzysz. Zajrzyj też do naszej galerii na Facebooku może znajdziesz tam coś dla siebie?

Czasem tak, czasem nie. Niektóre wzory ze zdjęć z Internetu pochodzą od projektantów i za ich wykupienie trzeba zapłacić. Wtedy do zamówienia należy doliczyć koszt wzoru (zwykle około 40 zł). Jeżeli w sieci nie ma autorskiego wzoru, mogę spróbować stworzyć podobny produkt do tego wymarzonego,  przedstawionego na zdjęciu.

Produkt wykonam z takiej włóczki, jaką wybierzesz. Polecam jednak 100% wełnę. 🙂

Nie każda wełna gryzie. Takie rodzaje wełny jak merynos czy włóczki dziecięce np. baby alpaka oraz baby merino nie gryzą, są miękkie i delikatne, nie podrażniają.

Jednak faktycznie, niektóre rodzaje wełny mogą podgryzać np. wełna od naszych tatrzańskich owieczek, wełna islandzka.

Koszt zamówienia zależy od rodzaju wybranej włóczki, rodzaju zamawianego produktu oraz stopnia skomplikowania wzoru. Dodatkowo należy doliczyć koszt wysyłki.

Czas oczekiwania zależy od wzoru, rozmiaru, stopnia skomplikowania wzoru oraz aktualnej ilości zamówień. Może wynieść od kilku dni do tygodnia (okres letni) do nawet miesiąca (okres przedświąteczny). Średni czas realizacji podawany jest przy składaniu zamówienia.

Produkty wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej. Paczka+, priorytet. Koszt przesyłki wynosi 15 zł.

Po złożeniu zamówienia wysyłam numer konta, na które należy przelać ustaloną kwotę.

Wełny nie powinno się często prać. Nie chłonie ona brzydkich zapachów, więc powinniśmy prać ją jedynie, gdy bardzo się pobrudzi. Pranie wykonujemy ręcznie, w letniej wodzie z dodatkiem płynu do prania wełny, delikatnego mydła lub szamponu dla dzieci. Produktów z wełny nie wykręcamy, nie wyżymamy a jedynie odciskamy wodę, np. naciskając swetrem delikatnie o brzeg wanny. Wyprany produkt należy suszyć na płaskiej powierzchni, co kilka godzin zmieniając stronę. Produkty z wełny przechowywać na półce, nie na wieszaku, co zapobiegnie ich odkształceniu.

Masz inne pytania?

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną:

kontakt@madebyjaga.pl

Postaram się pomóc i chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Czapki z wełny alpaki.

czapki na drutach z grubej wełny neonowy żółty, neonowy różowy, neonowy niebieski

Czapki 100% wełna z Peru.

Czapki 100% wełna.