O mnie

Jestem

Mam na imię Eliza, jestem dziewiarką i właścicielką Made by Jaga. Mieszkam i tworzę w Konstancinie – Jeziornie, pod Warszawą. Na drutach nauczyła mnie robić babcia. Moja prawdziwa przygoda z dziewiarstwem rozpoczęła się ok. 2008 roku. Początkowo zrobiłam kilka rzeczy dla bliskich, ale liczba klientów zaczęła rosnąć, więc nadszedł czas, by pokazać moje prace innym.

Made by Jaga to ja. Odbicie mojej osobowości, marzeń, przekonań, inspiracji, doświadczeń, emocji i uczuć. Każdy, kto miał kontakt z moimi dziełami choćby przez chwilę, zauważy, że kocham kolory. Projektuję, aby dzielić się z innymi pozytywną, energią – którą staram się przekazać w moich pracach.

Na co dzień jestem kociarą („mama” dwóch rosyjskich niebieskich kotków Tosi i Romcia). Uwielbiam też czytać książki, chodzić po lesie, pracować na działce, jeździć na rowerze i chodzić po górach, kocham Tatry.

Eliza

Wierzę

Wierzę w celebrowanie codziennych chwil i życie w harmonii z naturą. Wierzę, że sposób, w jaki wyglądamy, ma pozytywny wpływ na nasz nastrój i na to jak będzie wyglądał nasz dzień.

Czuję

Chcę projektować przedmioty, które przyniosą radość i pomogą celebrować codzienne chwile w dowolnym miejscu na świecie. Chcę zmienić otaczającą nas rzeczywistość, abyśmy mogli żyć ciesząc się każdym dniem. Moim zdaniem kolor nie jest czymś, co widzisz, ale czymś, co czujesz.

Tworzę

Każdy produkt jest stworzony specjalnie dla Ciebie.
Moją misją jest tworzenie oryginalnych i unikalnych rzeczy. Przy projektowaniu i wykonywaniu przedmiotów zwracam uwagę na szczegóły i dążę do perfekcji. Uwielbiam bawić się kolorowymi przędzami, a najbardziej lubię niestandardowe zamówienia. Do moich kolekcji staram się wybierać najlepszej jakości włóczki, takie jak: 100% wełna, wełna merynosów, wełna alpaki.

Misja

Wizja

Wartości

Tworzenie ręcznie dzierganej odzieży i akcesoriów z wysokiej jakości włóczek.

Realizacja indywidualnych zamówień, dostosowanych do potrzeb klienta.

Zaszczepianie miłości do wełny.

Chcę spełniać włóczkowe marzenia.

Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Chcę by moje projekty sprawiały radość, by wywoływały uśmiech na twarzy klientów.

Zależy mi na indywidualnym podejściu do moich klientów.

Pragnę by każdy poczuł się pięknie i wyjątkowo.

Oryginalność – zazwyczaj tworzę produkty w pojedynczych egzemplarzach, są one niepowtarzalne i unikatowe.

Jakość – stawiam na doskonałą jakość moich produktów, kupuję włóczki ze sprawdzonych źródeł, od znanych i cenionych producentów.

Personalizacja – większość moich produktów wykonuję na indywidualne zamówienia.

Troska o klienta – zależy mi na indywidualnym podejściu do klienta. Chcę by każdy poczuł się wyjątkowo.