Italian greyhounds

Tesori di Carli w sweterku „Żabka” wykonanym z pięknej, grubej i luksusowej przędzy składającej się w 65% z Peruvian Highland wool i w 35% z superfine alpaca.

Malutka Frania w miodowym sweterku z mięciutkiej rustykalnej włóczki o składzie 65% z Peruvian Highland wool i w 35% z superfine alpaca.

Azu w tweedowym sweterku, z włóczki z kolorowymi wstążeczkami.

Pema w sweterku „Biedronka” wykonanym z włóczki składającej się w 65% z Peruvian Highland wool i w 35% z superfine alpaca.

Charciki włoskie

Charciki włoskie mają specyficzną budowę. Powszechnie dostępne ubranka dla psów mogą być źle dopasowane.

Dlatego we współpracy z Sangue Azzurro tworzymy na wymiar sweterki oraz akcesoria dla charcików włoskich.

Swetry wykonywane są ręcznie na drutach, z wysokiej jakości włóczek. Są dziergane w  jednym kawałku – bezszwowo, aby jak najlepiej dopasować się do specyficznej sylwetki Twojego charcika. Bezszwowa konstrukcja nie krępuje ruchów psa w trakcie biegania. Wykończenie ściągaczem sprawia, że sweter ładnie przylega, nie ściąga się na grzbiecie i nie podwija się podczas biegania. Wysoki kołnierz idealnie ogrzewa szyję.

Nasze ubranka noszą charciki włoskie na całym świecie. Wysłaliśmy je już m.in. do Stanów Zjednoczonych, Republiki Czeskiej, Holandii, Szwecji i Norwegii.

Kliknij, aby przenieść się do galerii, w której znajdziesz nasze projekty.

Czy Twój charcik zna Sangue Azzurro?

Jeśli wiesz już jak ma wyglądać wymarzony sweter dla Twojego charcika napisz do mnie kontakt@madebyjaga.pl

Jeśli nie masz pojęcia jak powinien wyglądać sweter, jaką wełnę wybrać, napisz do mnie, chętnie pomogę. Wspólnie ustalimy wzór, rodzaj włóczki, prześlę Ci paletę kolorów poszczególnych włóczek. Razem sprawimy, że Twój charcik będzie zadowolony.

Podaj imię Twojego charcika, to dla nas bardzo ważne. Nasze swetry są spersonalizowane, chcemy wiedzieć dla kogo tworzymy.

Nie chcesz jeszcze zamówić? Masz wątpliwości? Chcesz porozmawiać o wełnie? Napisz do mnie, chętnie odpowiem na każde pytanie.

Poniżej znajdują się nasze grafiki, które pomogą Ci prawidłowo zmierzyć charcika.

Zmierz bardzo dokładnie, sprawdź wymiary, mają one kluczowe znaczenie dla prawidłowego wykonania swetra. Swetry dziergane są w jednym kawałku (bezszwowo) i praktycznie nie ma możliwości poprawek, gdyż wymagałoby to sprucia prawie całego swetra. Drobne poprawki są możliwe jedynie w długości swetra na grzbiecie lub rękawkach.

Poinformuj mnie czy chcesz by sweterek był luźniejszy czy dopasowany. Jak bardzo ma być zabudowana klatka (zwykle swetry dla piesków są bardziej wycięte a dla suczek zabudowane).

Chcemy by nasze swetry były najlepszej jakości, dlatego tworzymy je z naturalnych włóczek takich jak wełna owcza, wełna merino, wełna alpak. Nasze włóczki są sprowadzane z Peru lub z krajów UE. Posiadają certyfikat Oeko-Tex®.

Włókna są tylko prane i nie poddawane żadnej obróbce chemicznej przed barwieniem. Podkreśla to naturalne właściwości wełny, zapewniając również lepszy kształt i właściwości tekstur.

Alpaka i merino nadają miękkość, wełna owcza zapobiega odkształcaniu się dzianiny.

Naturalna wełna oddycha, jest miękka, nie podrażnia delikatnego ciała charcika.

Stawiamy na naturalność, swetry z akrylu, lub z dodatkiem akrylu wykonujemy tylko na wyłączne życzenie klienta.

Poniżej możesz obejrzeć przykładowe kolory włóczek.

Gdy już wiesz jak ma wyglądać Twój wymarzony sweterek, zmawiam włóczkę (zwykle dociera do mnie w 3 do 5 dni). Czas wykonania swetra to 3-7 dni.

Należy jednak pamiętać, że czasem zdarzają się opóźnienia poczty, a w sezonie zimowym, gdy zamówień jest bardzo dużo, termin oczekiwania na sweterek może się wydłużyć.

Swetry są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczka+, priorytet i zwykle docierają w 2-3 dni.

Cena swetra zależy od rodzaju wybranej włóczki, wzoru i wielkości swetra.

Cena: 150-180 zł plus koszt wysyłki 15zł (paczka+, priorytet).

Dla stałych klientów cena swetra wynosi 150 zł.

Swetry wełniane najlepiej prać ręcznie, w chłodnej wodzie z dodatkiem delikatnych detergentów. Można prać w szamponie dla dzieci. Nie należy stosować zmiękczających środków do płukania. Po wypraniu należy lekko odcisnąć nadmiar wody, nie wyżymać. Suszyć na płasko np. na ręczniku.

Jeżeli masz program do wełny, lub do delikatnego prania, na własną odpowiedzialność możesz wyprać sweter w pralce. Pamiętaj jednak, że wysoka temperatura oraz silne odwirowanie mogą spowodować sfilcowanie wełny i skurczenie się sweterka. Jest to proces nieodwracalny!